Visteon разширява глобалната си програма RISE за следващото поколение български инженерни таланти

Visteon продължава да инвестира в следващото поколение български инженерни таланти в света на автомобилните технологии с второто издание на глобалната си програма RISE. Компанията дава възможност на нови 40 местни студенти в сферата на автомобилния софтуер и механика да се развиват на световно ниво.

Студентите с интерес към тази област ще имат възможност да работят по създаването на механичен дизайн и архитектура за бъдещи технологични решения, които в момента се разработват от инженеринговия център на компанията в София.

Второто издание на RISE има две стартови дати, съобразени с възможността на студентите – 3 юли и 21 август 2023. Желаещите да бъдат част от програмата могат да прочетат повече за изискванията и как да кандидатстват до края на юни ТУК.

За контакт:
Елисавета Андонова