Лекции на проф. Майкъл Дъглас от Харвардския университет

Уважаеми колеги,

На 30 юни 2023 г. от 15:30 часа и 17:00 часа в зала „Проф. Марин Дринов“ на БАН (Голям салон, ул. „15 ноември“ № 1) 2 лекции ще изнесе световноизвестният физик Prof. Michael R. Douglas, Harvard University.

Лекциите са част от серията Consortium Distinguished Lecture Series – съвместна инициатива на Международния център по математически науки (МЦМН) към ИМИ-БАН и Institute of the Mathematical Sciences of the Americas at the University of Miami (IMSA).

Повече информация за лектора, както и заглавия и абстракти на двата доклада, ще намерите ТУК и ТУК.

От името на Ръководството на Международния център по математически науки (МЦМН) към МИ-БАН най-учтиво Ви каним да присъствате на лекциите. Между двете лекции ще има скромен коктейл.