На 27.10 и 02.11 ще се проведат ежегодните срещи на студенти с Деканското ръководство

За поредна година деканското ръководство организира среща със студентите на Физическия факултет. Тази година срещите ще бъдат две, за да се даде възможност на по-голяма част от студентите да участват поне в едната. Ще се обсъдят теми като учебния процес и епидемичната обстановка в страната. Целта на срещата е да се осъществи градивна дискусия между ръководството и учащите и в резултат да се извлекат най-полезните решения на фона на предизвикателната за всички обстановка.

Насърчаваме студентите, които нямат възможност да присъстват на нито една от срещите, да изпратят представител, който да изрази мнение от тяхна страна.

Нека си припомним още веднъж, че всички сме от един отбор и само чрез взаимна подкрепа и разбиране можем да преминем през настоящите предизвикателства възможно най-невредими.

Всички студенти са добре дошли!

Първа среща (онлайн): 27.10 (сряда) от 19:00 ч.
Срещата ще се проведе в Zoom: линк

Втора среща (онлайн): 02.11 (вторник) от 19:00 ч.
Срещата ще се проведе в Zoom: линк