Visteon стартира първата си глобална програма за студенти – RISE

България е първата страна в Европа, в която международната технологична компания Visteon стартира RISE – първата си глобална програма за начинаещи в областта на софтуера.

Над 30 български студенти ще станат постоянна част от екипа на Visteon в София още от първия ден на инициативата това лято. В рамките на година и половина ще развиват знанията и уменията си с едни от най-добрите местни и глобални инженери в областта на автомобилните технологии.

Програмата включва и възнаграждение за всеки участник, а компанията ще актуализира инвестицията на регулярни периоди в зависимост от представянето в рамките на инициативата. Така от първия ден на професионалния им път Visteon инвестира и развива целенасочено новото поколение софтуерни таланти у нас.

Екипът на Visteon ще разкаже повече за RISE и възможностите, които предлага на студентите, в рамките на онлайн среща (с две дати като опции за студентите) с всеки желаещ да се включи.

Датите са както следва:

• 21 юни от 16:00 до 17:30 часа;
  • 22 юни от 10:00 до 11:30 часа.

Очаквайте до няколко дни линк към събитията и малко повече подробности.*

Междувременно повече информация можете да намерите тук.