„ЖИВОТЪТ НА ЧИПА“ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА MELEXIS БЪЛГАРИЯ И MELEXIS ACADEMY ВЪВ ФИЗИЧЕСКИЯ ФАКУЛТЕТ НА СУ НА 20 МАРТ

На 20 март от 17:15 часа в зала А209  на Физическия факултет на СУ „Св. Кл. Охридски“ (адрес: бул. „Джеймс Баучър“ 5, гр. София), ще се състои отворена среща-представяне на тема „Животът на чипа“. В рамките на срещата лекторите – Пламен Чернев, мениджър проекти, и Невена Пелева, корпоративни комуникации в Melexis България, ще представят повече за компанията, както и възможностите за участие на студенти от Физическия факултет в Melexis Academy.

Събитието ще започне с „Животът на чипа“  и това как се създават интегрални схеми в Melexis България.

Ще бъде представена Melexis Academy или как Melexis България развива професионално студенти и наскоро завършили, включително и за процеса по кандидатстване за предстоящата лятна практика в Melexis. Срещата ще завърши с въпроси, които вълнуват студентите или които са възникнали по време на представянето.

Повече информация за Melexis Academy може да откриете ТУК.