КОНКУРС „СТУДЕНТ НА ГОДИНАТА НА СОФИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“

Във връзка с организирания традиционен конкурс „Студент на годината на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ Ви призовавам да разпространите информация за надпреварата сред Вашите студенти и докторанти.

Всеки студент или докторант може да подаде своята кандидатура или да издигне колега за „Студент на годината на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ 2024 г. на сайта на Студентския съвет при СУ в срок до 10 май 2024 г. през специално създадена платформа.

Номинации на студенти и докторанти могат да издигат и преподавателите.

Инициативата се организира от Студентския съвет при СУ под патронажа на ректора проф. д-р Георги Вълчев. Студентите и докторантите ще се състезават в 13 категории –Правни науки, Социални науки, Здравеопазване, Стопански науки, Математика и информатика, Педагогически науки, Хуманитарни науки, Природни науки, Спорт, Доброволческа дейност и Изкуства. Най-високите отличия са „Докторант на годината” и „Студент на годината” на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ за 2024 г.

ТУК може да намерите промо видеото за конкурса.