БАКАЛАВРИ РЕДОВНО ОБУЧЕНИЕ: Публикувано е обновеното разписание на занятията за периода 15.11 – 23.12.2021 г.

Публикувано е новото разписание на занятията за редовно обучение на бакалаври, зимен семестър. Разписанието влиза в сила от 15.11 (понеделник) до 23.12.2021 г.

В разписанието са отразени задължителните и само част от избираемите дисциплини. Времето за провеждане на останалите избираеми дисциплини да се уточни допълнително между преподаватели и студенти.

Часовете за лекции и семинари са увеличени за сметка на лабораторните практикуми. Може да се окаже, че при някои дисциплини учебният материал ще бъде взет преди 23.12.2021 г.

Лабораторните практикуми ще се проведат присъствено от 3.1. до 21.01.2022 г. Разписанието ще бъде изготвено допълнително.

Поощряваме групите, в които студентите притежават валидни КОВИД сертификати, да се свържат с преподавателите след 22.11. за провеждане на присъствени лекции и семинари. При взаимно съгласие може да се проведат и лабораторни практикуми.

Новото разписание може да видите тук.

Пълна информация за мерките вижте в секция COVID-19.